25 بهمن 140030519 بازدید

افتتاحیه فروشگاه مادیران در اصفهان

افتتاحیه بزرگترین فروشگاه مادیران در اصفهان

رسول سامانی در مراسم افتتاح شعبه جدید نمایندگی شرکت مادیران در اصفهان، اظهار کرد:

خوشبختانه در وضعیت کنونی بازار لوازم خانگی، مقدر شده است تولید داخلی رونق بگیرد و از دسترنج افرادی بهره مند شویم که در داخل ایران فعالیت دارند تا وابستگی ما نیز به خارج از کشور کم شود.

وی افزود: در جایگاه کنونی بر خود می‌بالیم که چنین دستاوردها و تولیداتی حاصل دسترنج عزیزان ما در کشور است و به همت شرکت های بزرگ تولیدی همچون «مادیران»، نیاز داخل کشور به تولیدات لوازم خانگی به شکل کامل تأمین گردیده است.

مدیرعامل شرکت تجارت فراز کهکشان با مقایسه تولید داخلی و خارجی در زمینه لوازم خانگی بیان نمود:

شاید از نظر تکنولوژی مورد استفاده در لوازم خانگی به نظر برسد تا حدودی از دنیا عقب هستیم اما من عقیده دارم که تقریباً هم سطح فناوری‌های خارجی پیش میرویم. وی با بیان اینکه ما تولیدکنندگان بی نظیری داریم که مطابق نیاز بازار پیش می روند و به تولید محصولات مورد نیاز مردم می پردازند.

جلوگیری از ورود کالای قاچاق و برطرف شدن دغدغه‌ تولیدکننده و مردم

وی گفت: اگر امروزه متولیان امر و مسئولان مدیریت کنند تا جلوی ورود کالای قاچاق گرفته شود، دغدغه تولیدکننده و سردرگمی مصرف کننده نیز در زمینه خرید کالای فیکِ وارداتی و یا اصلی تولید داخلی با گارانتی چند ساله برطرف و پیشرفت خوبی در زمینه تولیدات داخلی خواهیم داشت.

سامانی تصریح کرد: با توجه به جلوگیری از ورود کالای خارجی به کشور، امروزه تولید محصول، قطعه و نیروی کار چند ده برابر شده که افتخار بزرگی برای همه فعالان در عرصه لوازم خانگی محسوب می شود.

وی ادامه داد: امروز فرصت برای همه در صنف لوازم خانگی فراهم هست و نیاز نیست کسی جای فرد دیگری را بگیرد، بلکه اگر نظم بازار را حفظ کنیم و فضا را مدیریت کنیم برای همه هم سود و هم بهره کافی خواهد داشت.

در ادامه مدیر بازاریابی شرکت صنایع الکترونیک مادیران در ارتباط با فعالیت‌های شرکت «مادیران» در استانها اظهار نمود:

نمایندگی های مادیران با برندهای «ایکس ویژن» و « تی.سی.ال» به عنوان برندهای اصلی سرمایه‌های ما هستند و با هدف ارائه سرویس بهتر به مشتریان در سرتاسر ایران، توجه خاصی به نمایندگی های خود داریم.

کیفیت خوب و قیمت مناسب در افق هدف مادیران

افشین صمدیان با بیان اینکه برنامه دقیق و کاملی برای توجه و ارتباط مستقیم با نمایندگی های خود در انتهای سال ۱۴۰۰ و سال ۱۴۰۱ داریم، افزود:

با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشور و حمایت ویژه از تولیدات ملی، تلاش ما بر این است تا اجناس با کیفیت خوب و قیمت مورد انتظار مشتری تولید و در اختیار نمایندگی های خود در سرتاسر کشور قرار دهیم.

وی با اشاره به افتتاح شعبه جدید نمایندگی شرکت مادیران در اصفهان گفت:

این افتتاح آغاز برنامه های جدید ما برای ارتباط با نمایندگی‌ها و حضور بیشتر در شهرهای متفاوت کشور است تا به مخاطب نهایی این پیام را برسانیم که هدف شرکت مادیران ارائه سرویس بهتر با همان شعار قدیمی «نماد اطمینان» و حمایت از مشتریان وفادار مجموعه می باشد.

خدمات پس از فروش برای ما از ارائه کالای با کیفیت شروع می شود

مدیر بازاریابی شرکت صنایع الکترونیک مادیران در ارتباط با تسهیلات ویژه برای مشتریان و خدمات پس از فروش این شرکت با تأکید بر اینکه مادیران را مردم با نماد اطمینان می شناسند، گفت:

در صنعت تلویزیون «ایکس ویژن» به عنوان برند اصلی سالهاست فعالیت دارد، خدمات پس از فروش برای ما از ارائه کالای با کیفیت شروع شده و در ادامه نیز خدمات پس از فروش، حمایت و ارتباط مستقیم با مشتری را مدنظر داریم ضمن اینکه شنیدن سخنان و دریافت پیام های مشتریان نیز برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی افزود: حضور ما در شهرستان‌ها و افتتاح فروشگاه های بزرگ، حضور مستقیم مدیران فروش در بخش های مختلف خدمات بازاریابی برای دادن این اطمینان به مشتری است که در نهایت هدف ما جلب رضایت آنهاست.

عرضه کالا با قیمت مناسب از مهمترین دغدغه های مدیران شرکت است، صمدیان با اشاره به اینکه در این میان بحث قیمت کالا نیز از مهمترین مواردی است که مدنظر این مدیران شرکت قرار دارد، تأکید نمود:

کنترل مستقیم قیمت‌ها کمک کرده تا مشتری نهایی این اطمینان را داشته باشد که شرکت با تمام وجود نگران قیمت نهایی مصرف کننده است و بر این مبنا تمام تلاش ما این است که قیمت و کیفیت کالاها مورد انتظار مردم و مشتریان باشد.