28 آذر 14002621 بازدید

جی پلاس یا الجی؟

شرکت گلدیران این روزها با برند تازه نفس خود به نام جی پلاس Gplus حاصل تجربیات گلدیران در مسیر موفقیت‌های ۳۰ سال این شرکت است که از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرده و خدمات گسترده و متنوعی را برای کاربران ایرانی به ارمغان آورده است. برای ساخت هر محصول از جمله تلویزیون، کولرگازی، یخچال و… از قطعات خارجی شرکت های بزرگ دنیا استفاده شده است.

جی‌ پلاس نتیجه تجربیات گلدیران در مسیر موفقیت‌های ۳۰ ساله این شرکت است. در واقع گلدیران این‌‎بار یک برند ایرانی را به صورت انحصاری با بهترین قیمت تولید و به بازار عرضه کرده که اهداف بزرگی را دنبال می‌کند.

تفاوت بین برند جی پلاس و الجی:

 برند جی پلاس در سال ۱۳۹۸ جایگزین برند الجی شده است. همچنین جی پلاس یک زیر مجموعه ای از شرکت گلدیران است. تمام محصولات جی پلاس یک کالای داخلی است و حتی کشورهای پیشرفته مانند آمریکا یا کره بعضی از قطعاتشان را از سایر کشورها دریافت می کنند. وقتی می گوییم یک کالا داخلی است یعنی بخش بسیار زیادی از قطعات در داخل ایران تولید میشود. 

یکی از محصولات پرطرفدار جی پلاس، تلویزیون های آن است. طبیعتاً وجود کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث شده که طرفداران زیادی را پیدا کند. شما میتوانید هر اندازه و با هر کیفیتی را از فروشگاه تجارت فراز کهکشان خریداری کنید و رضایت کافی را نیز داشته باشید.  یخچال و فریزرهای جی پلاس به خاطر ظرافت و زیبایی چشم های زیادی را به خود خیره کرده است.

یکی از آپشن های خوبی که برند جی پلاس در نظر گرفته است، ضمانت و گارانتی گلدیران است که همراه خرید به شما می دهند. ضمانت های ۵ ساله می تواند این اطمینان را به شما دهند تا بتوانید از خرید خود راضی باشید. 

برند گلدیران از ابتدا انجام امور گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات برند الجی را برعهده داشت و توانست در این زمینه بسیار موفق عمل کند. پس از خارج شدن ال جی از بازار ایران این برند تصمیم به تولید محصولاتی با نام جی پلاس گرفت و انجام امور خدماتی همچون گارانتی و خدمات پس از فروش را خودش به عهده گرفت. 

Goldiran

بازدید شرکت تجارت فراز کهکشان از کارخانه صنایع گلدیران

شرکت گلدیران به پشتوانه چنددهه نمایندگی موفق برند ال جی توانست با جلب رضایت ال جی اقدام به تولید محصولات مورد نظر خود با برند جی پلاس کند. خدمات Gplus Goldiran که همان خدمات معتبر شرکت گلدیران است، سبب می‌شود در هنگام استفاده از محصول خود فکر‌ خرابی‌های آتی را فراموش کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

همانطور که بیان شد یکی از ویژگی‌های مهم هنگام خرید یک محصول، علاوه بر هزینه مناسب و دارا بودن ویژگی‌های دلخواه، داشتن خدمات پس از فروش قوی می‌باشد، که در این بازار رقابت تنها شرکت‌هایی پشتیبانی توانسته است در این بازار باقی بمانند که با کیفیت و تعهد به وظایف خود عمل کردند. شرکت گلدیران با تکیه بر تجربه و اصول مشتری مداری توانسته در طول این سالیان جایگاه خود را حفظ کند.