05 دی 140030546 بازدید

ماشین لباسشویی الجی بهتره یا جی پلاس؟

شاید برایتان سوال باشد که ماشین لباسشویی برند ال جی بهتر است یا جی پلاس و با هم چه تفاوتی دارند؟

برای اینکه بهترین ماشین لباسشویی را با دقت انتخاب کنید در این مقاله به مقایسه‌ی ماشین لباسشویی ال جی و جی پلاس پرداخته‌ایم.

پیش شستشوی لباس:

ماشین‌های لباسشویی ال جی گزینه‌ی پیش‌شستشو را دارا می‌باشند و در صورتیکه شما قصد دارید لباس‌هایی که کمی کثیف‌تر هستند را بیشتر از مدت برنامه‌ی اصلی بشویید، می‌توانید سمت راست جاپودری، پودر اضافه بریزید و این عملکرد را فعال نمایید و لباس‌ها قبل از شستوی اصلی در مرحله‌ی پیش‌شستشو قرار میگیرند، ماشین لباسشویی های جی پلاس نیز این عملکرد را دارد.

الجی-جی

تغییر مدت زمان شستشو:

ماشین‌های لباسشویی جی پلاس این امکان را دارد که شما مدت زمان برنامه را به دلخواه کم و زیاد کرده و برنامه‌ مورد نظر را با همان عملکرد و آپشن‌ها طی مدت زمان کوتاه‌تر  یا طولانی‌تری استفاده کنید.


عملکرد Ozone Wash در ماشین‌ لباسشویی:

برخی مدل‌های ماشین لباسشویی جی پلاس قابلیتی به نام Ozone Wash دارد که باکتری‌های لباس را از بین برده و طی این برنامه از طریق واکنش مولکول‌های آب نوع شستشو تا حدی تغییر پیدا می‌کند و در نهایت بو را نیز از بین می‌برد، در صورتیکه ماشین‌های لباسشویی LG این عملکرد را ندارد.


لانژری

شستشوی لباس‌های ظریف و حساس:

برنامه‌ی Lingerie Care مخصوص شستشوی لباس‌های ظریف، حساس و لباس خواب میباشد.

این قابلیت در پنل ماشین لباسشویی‌های ال جی با این نام قرار نداشت و مربوط به ماشین لباسشویی برند جی پلاس است.

موتور : 

موتور لباسشویی جی پلاس ساخت کشور چین و از نوع اینورتر تسمه‌ای است و دستگاه دارای موتوری از نوع اینورتر است که تسمه‌ی متصل به دیگ را به حرکت می‌اندازد.

به دلیل اینکه موتور دستگاه از نوع اینورتر است، مصرف برق ماشین لباسشویی جی پلاس کنترل شده و بازدهی آن نیز بالاتر می‌باشد، موتور لباسشویی های ال جی در مدل‌های اخیر از نوع Direct Drive است.


MOTOR


اگر خریدار ماشین های لباسشویی جی پلاس هستید به فروشگاه آنلاین  TFK  سری بزنید!

031-32100110